Technika sanitarna wrocław

Od jakości wykonania systemów sanitarnych zależy komfort użytkowania budynku, a także możliwość jego eksploatacji. Dlatego należy postawić wyłącznie na uznane, wysokiej jakości rozwiązania w tej dziedzinie, które dostępne są w naszym sklepie.

Kompleksowa oferta techniki sanitarnej we Wrocławiu

Niewątpliwą zaletę naszej hurtowni stanowi możliwość zakupienia wszystkiego, co jest potrzebne do stworzenia funkcjonalnego, a przy tym trwałego systemu sanitarnego. Posiadamy rury (polipropylenowe, stabilizowane włóknem szklanym) i kształtki PP, różnego rodzaju zawory (kulowe, wodne, gazowe) oraz armaturę, rury PCV niskoszumowe czy kształtki zaciskowe. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i zapakowane. Jeśli nie znaleźli Państwo na naszej stronie potrzebnych akcesoriów, to prosimy o poinformowanie nas o tym – możemy sprowadzić je na zamówienie.

Asortyment opiera się na produktach znanych w branży producentów. Dzięki czemu klienci zyskują gwarancję wytrzymałości oraz wysokiej jakości wykonania.

Skorzystanie z naszej oferty wiąże się z wieloma korzyściami, przede wszystkim finansowymi. Wrocław jest miastem ceniącym sobie atrakcyjnie niskie ceny produktów, a my słuchamy potrzeb naszych klientów. Dlatego dostępna u nas technika sanitarna wyróżnia się konkurencyjnym kosztem zakupu. Tanie i solidne produkty to bardzo dobry sposób na oszczędność.

Więcej informacji na temat produktów sanitarnych udzielamy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy też na każde inne pytanie odnośnie do asortymentu.

71 359 38 27

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek – piątek od 7.00 do 16.00

Sobota od 8.00 do 13.00

W niedzielę odpoczywamy 😉

Adres Pro-Trans, Robotnicza 8a, 53-608 Wrocław

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio