Technika grzewcza wrocław

Niegdyś trudno było o dobrej jakości systemy ogrzewania. Oferta była mało rozbudowana, a ceny nieadekwatnie wysokie. Dziś uległo to zmianie, zwłaszcza w miastach takich jak Wrocław. Dzięki pomocy ze strony uznanych producentów każdy ma dostęp do najlepszych rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej. Warto zainwestować w produkty, które są gwarancją odpowiedniego wykonania oraz długoletniej żywotności.

Technika grzewcza wysokiej jakości

W naszym sklepie można zamówić kotły gazowe, grzejniki (m.in. płytowe, łazienkowe, elektryczne, dekoracyjne) i pozostałe akcesoria przydatne podczas eksploatacji systemów grzewczych. Wśród producentów udostępnianych przez naszą hurtownię urządzeń znajdują się: Junkers, Viessmann, Purmo, Stelard, a także wielu innych. Ich urządzenia przystosowane są do pracy w nawet najtrudniejszych warunkach. Wyróżniają się estetyką oraz doskonałą wydajnością

Jako lokalny lider sprzedaży stawiamy na sprawdzone produkty. Głównym atutem naszej hurtowni pozostają atrakcyjnie ceny, ale nie zapominamy też o ciągłym rozbudowywaniu oferty. Dzięki współpracy z producentami jesteśmy w stanie zapewnić korzystny dla klientów koszt zakupu artykułów.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi propozycjami w zakresie techniki grzewczej we Wrocławiu. Wszystkie dostępne produkty są wyszczególnione i dokładnie opisane na stronie. Więcej informacji odnośnie do asortymentu można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego, do czego serdecznie zachęcamy. Czekamy na Państwa na ulicy Robotniczej 8 we Wrocławiu.

71 359 38 27

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek – piątek od 7.00 do 16.00

Sobota od 8.00 do 13.00

W niedzielę odpoczywamy 😉

Adres Pro-Trans, Robotnicza 8a, 53-608 Wrocław

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio