Sprzedaż hurtowa materiałów do instalacji sanitarnych

Rury ocynkowane, czarne i miedziane

Rury (stalowe) ocynkowane stosowane są głównie w branżach przemysłowych, do transportu cieczy, gazów oraz innych mieszanin, a także do budowy wodociągów. Rury stalowe ocynkowane i czarne charakteryzuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Rury czarne stosuje się najczęściej w instalacjach centralnego ogrzewania oraz przesyłu gazu. Rury miedziane przeznaczone są przede wszystkim do rozprowadzania gazu i paliw płynnych do użytku domowego, instalacji grzewczych. Rury miedziane stosuje się także do instalacji pożarniczych oraz instalacji ciśnieniowych i podciśnieniowych. Czystość i gładkość ich wewnętrznej powierzchni, nie zawierającej domieszki węgla, zapewnia zabezpieczenie rury przed korozją i nie ma negatywnego wpływu na czystość wody. W ofercie posiadamy też izolacje do rur. Wykonanie otuliny na rurociągach pozwala ograniczyć straty ciepła i zmniejszyć koszty ogrzewania.

Kształtki gwintowane, spawalnicze

Dostępne kształtki to przede wszystkim kolana hamburskie, zwężki, mufki spawalnicze, redukcje i trójniki. W naszej ofercie posiadamy:

– Czarne stalowe kształtki używane głównie do połączeń rurowych gwintowanych, w szczególności do instalacji, gazowych, parowych, centralnego ogrzewania i tryskaczowych. Stalowe czarne kształtki znajdują zastosowanie w przesyłaniu gazów i cieczy nieagresywnych.

– Kształtki ocynkowane stosuje się w instalacjach wodociągowych, parowych i nieagresywnych cieczy.

– Kształtki miedziane świetnie sprawdzają się podczas instalowania klimatyzacji, ponieważ mają niewielkie grubości ścianek.

– Kształtki mosiężne mają szerokie zastosowanie w instalacjach gazowych, wodnych i grzewczych.

71 359 38 27

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek – piątek od 7.00 do 16.00

Sobota od 8.00 do 13.00

W niedzielę odpoczywamy 😉

Adres Pro-Trans, Robotnicza 8a, 53-608 Wrocław

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio