rury kanlizacyjne PCV Rury niskoszumowe

Nowoczesne rury kanalizacyjne niskoszumowe

Wymagania rynku, związane z rozwiązaniami poprawiającymi komfort użytkowników, wzrastają z każdym rokiem. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty rury niskoszumowe, zapewniające doskonałą akustykę i izolację dźwiękową wewnątrz obiektów. Tradycyjne rury pcv (PCW) kanalizacyjne bardzo często generują hałas nieprzyjemny dla ucha. W asortymencie posiadamy rury kanalizacyjne pomarańczowe, do kanalizacji zewnętrznej oraz szare do kanalizacji wewnętrznej.

Korzystamy m.in. z systemów renomowanej marki Wavin. W hurtowni we Wrocławiu oferujemy trójniki, kolanka, złączki, czwórniki, kształtki i wiele innych elementów z kategorii rur niskoszumowych. Na wszystkie sprzedawane rury pcv kanalizacyjne udzielamy gwarancji producenta.

Rury kanalizacyjne pomarańczowe i szare odznaczają się doskonałymi parametrami odpornościowymi. Dostępne są w różnych klasach sztywności oraz rozmiarach. Zapraszamy do naszej hurtowni zlokalizowanej blisko centrum Wrocławia – zaprezentujemy produkty i odpowiemy na wszystkie pytania.