Kształtki zaciskowe

Rury i kształtki zaciskowe – hurtownia we Wrocławiu

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór zacisków, kształtek i rur. Oferujemy rury Alupex (wavin, tweetop), które wykorzystywane są do instalacji sanitarno-wodnych, centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego, jak również produkty z miedzi zaciskowej do gazu i wody. Produkty cechują się szybkim i prostym montażem. Są lekkie, trwałe i uniwersalne w stosowaniu.

Akcesoria wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i komponentów, gwarantujących wysoką solidność i użyteczność na wiele lat. Są obojętne w stosunku do wody, wyjątkowo odporne na dyfuzję tlenu, korozję, zmiany ciśnienia oraz wysoką i niską temperaturę. Charakteryzują się minimalną rozszerzalnością liniową i zapewniają nieosadzanie się kamienia kotłowego. Bogaty wybór rozmiarów kształtek i rur umożliwia montaż instalacji o różnorodnych średnicach.

Wszystkie dostępne w naszej wrocławskiej hurtowni produkty są nowe i nieużywane. W przypadku dodatkowych pytań, zapewniamy profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie wyboru produktów najlepiej odpowiadających potrzebom klienta.

71 359 38 27

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek – piątek od 7.00 do 16.00

Sobota od 8.00 do 13.00

W niedzielę odpoczywamy 😉

Adres Pro-Trans, Robotnicza 8a, 53-608 Wrocław

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio