KOTŁY GAZOWE PODGRZEWACZE WODY

Profesjonalne podgrzewacze i piece gazowe – Wrocław

Asortyment naszej hurtowni we Wrocławiu obejmuje wysokiej jakości kotły gazowe jedno- i dwufunkcyjne, podgrzewacze wody oraz kompletny osprzęt niezbędny do ich prawidłowej instalacji. Oferujemy piece renomowanych, solidnych producentów, takich jak: Junkers, Vaillant, Viessmann, Brotje i wielu innych.

Nowoczesne technologie

Proponujemy kotły o różnej mocy i funkcjach, co pozwala na wybór urządzenia dopasowanego do wielkości budynku i potrzeb jego mieszkańców. Mogą one współpracować z każdym rodzajem instalacji ogrzewania domowego, w tym przede wszystkim podłogowego i ściennego. Piece nowej generacji wyposażone są w wiele opcji i systemów, np. kontrolowanego spalania, inteligentnego ogrzewania, sterowania urządzeniem przy pomocy aplikacji komórkowej. Niektóre z naszych modeli posiadają m.in. funkcję uzdatniania wody użytkowej czy regulatora pogodowego z czujnikiem temperatury zewnętrznej.

Gazowe kotły kondensacyjne to nowoczesne urządzenia, wykorzystujące ciepło skraplania pary wodnej ze spalin. Wysoka sprawność urządzeń pozwala na oszczędne ogrzewanie budynków. W gazowym kotle jednofunkcyjnym nie ma wymiennika ciepła do podgrzewania wody użytkowej, więc nie może on jej samodzielnie przygotowywać. W zamian za to zwykle podłącza się do niego podgrzewacz pojemnościowy, czyli zbiornik na wodę (zasobnik) z wbudowanym  wymiennikiem ciepła.

Natomiast kocioł gazowy dwufunkcyjny podgrzewa wodę w sposób przepływowy (ma wbudowany przepływowy podgrzewacz c.w.u.), co znaczy, że proces podgrzewania rozpoczyna się w chwili odkręcania kranu z ciepłą wodą. Jedynie droższe modele bywają wyposażone w niewielki wbudowany zasobnik ciepłej wody, dzięki któremu czas oczekiwania na nią po odkręceniu kranu jest krótszy.

 

Zalety kondensacyjnych pieców gazowych

Dostępne w naszej ofercie nowoczesne sprzęty grzewcze kondensacyjne są energooszczędne i przyjazne środowisku. Umożliwiają uzyskanie jak największego ciepła przy zużyciu jak najmniejszej ilości paliwa. Zapewniają więc efektywne i czyste ogrzewanie gazem ziemnym lub płynnym. Są bezpieczne w eksploatacji oraz łatwe w użytkowaniu. Charakteryzują się cichą pracą. Wykorzystują optymalnie gaz opałowy i oferują wysoki komfort ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej. Zastosowano w nich innowacyjne technologie, które pozwalają m.in. na automatyczne przystosowanie się do eksploatacji z różnymi rodzajami gazów (także tymi z domieszkami biogazów). Wysoka jakość użytych materiałów i komponentów gwarantuje znakomitą funkcjonalność, dużą trwałość i żywotność urządzenia na wiele lat.

Dostępny sprzęt charakteryzuje się estetycznym designem, dzięki czemu dobrze prezentuje się w każdym pomieszczeniu, również w nowoczesnych łazienkach. Urządzenia są dostępne w kilku kolorach, wśród których największą popularnością cieszą się klasyczna biel oraz czerń.

Kotły gazowe do dowolnych obiektów mieszkalnych

Nasze piece gazowe sprawdzą się zarówno w nowo powstających budynkach jedno- i wielorodzinnych, jak i w obiektach poddawanych modernizacji. Znajdą swoje zastosowanie w domach oraz mieszkaniach. Wszystkie oferowane w naszej hurtowni kotły są fabrycznie nowe i nieużywane, a także objęte wieloletnią gwarancją producenta. Zapewniamy atrakcyjne, korzystne ceny, profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie wyboru sprzętu najlepiej odpowiadającego potrzebom danej rodziny.

71 359 38 27

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek – piątek od 7.00 do 16.00

Sobota od 8.00 do 13.00

W niedzielę odpoczywamy 😉

Adres Pro-Trans, Robotnicza 8a, 53-608 Wrocław

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio