Grzejniki

Sprzedaż najlepszych grzejników we Wrocławiu

W Hurtowni Sanitarnej Pro-Trans zajmujemy się sprzedażą grzejników pochodzących od uznanych producentów. Nasza oferta składa się z produktów, które można nabyć w atrakcyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby asortyment stale powiększał się o kolejne propozycje.

Jeśli chodzi o grzejniki Wrocław jest miastem stawiającym na jakość zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych instalacji sanitarnych. Z tego właśnie względu w ofercie sklepu Pro-Trans znajdują się wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Grzejniki od producenta Purmo we Wrocławiu

Purmo jest marką zaprojektowaną przez niekwestionowanego, światowego lidera produkcji grzejników – Rettig ICC. Na popularność ich produktów wpływa szereg czynników: od niezwykle bogatej oferty, przez jakość i estetykę wykonania, aż do powszechnej dostępności grzejników.

W kwestii takiej jak osiągalność produktów Purmo Wrocław może liczyć na naszą pomoc. Oferta Pro Trans zawiera grzejniki:

– płytowe,

– łazienkowe,

– dekoracyjne,

– konwektorowe,

– kanałowe,

– kolumnowe,

– elektryczne.

Dostępne w naszym sklepie we Wrocławiu grzejniki Purmo mają uniwersalne zastosowanie. Można je wykorzystać w jednorurowych oraz dwururowych instalacjach, a także w popularnym podłączeniu od dołu, wyprowadzanym ze ściany.

Wszystkie grzejniki posiadają deklarację zgodności z obecnie obowiązującymi normami oraz certyfikaty jakości. Niektóre modele wyróżniają się ponadto atestem higienicznym.

Wysoka jakość grzejników Purmo we Wrocławiu

Udostępniane przez nas grzejniki cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na urazy mechaniczne. To produkty, które można eksploatować przez wiele długich lat. Potwierdzeniem ich solidności jest udzielana na 10 lat gwarancja producenta. Purmo zapewnia tak długi okres gwarancji jako jeden z nielicznych wytwórców.

Płytowe grzejniki Purmo we Wrocławiu posiadają specjalną powłokę lakierniczą, osiąganą przy pomocy podwójnego malowania metodami kataforezy i napylenia elektrostatycznego. W ten sposób farba oraz powierzchnia grzejników pozostaje gładka i nie poddaje się łatwo różnego rodzaju zabrudzeniom, takim jak plamy czy zakurzenie. Dzięki temu przez długi czas zachowują swoje walory estetyczne i nie wymagają szczególnych środków konserwacji.

Purmo Ventil Compact (CV) to pokojowe stalowe grzejniki płytowe z podłączeniem dolnym z boku. Stanowią idealne wyposażenie domowej instalacji grzewczej. Te pokojowe grzejniki polecane są jako urządzenia grzewcze montowane w sypialniach, pokojach dziennych, kuchniach. Montaż jest możliwy zarówno na ścianie jako grzejniki wiszące, opcjonalnie można uzyskać grzejniki stojące montując je na podłodze na specjalnych stojakach.

Pokojowe grzejniki Purmo posiadają powierzchnie boczne obudowane osłonami oraz powierzchnię górną przykrytą osłoną typu grill. Dostępne są w szerokim zakresie typów i rozmiarów, dlatego łatwo dobrać grzejnik do każdej wielkości pomieszczenia.

Grzejniki typu CV wyposażone są w cztery boczne i dwa dolne otwory przyłączeniowe z gwintem wewnętrznym ½″. Grzejniki płytowe Purmo są cynkowane elektrochemicznie. Dodatkowo są fosforanowane cynkowo, czyli wykonane z dodatkowym zabezpieczeniem antykorozyjnym.

W naszej ofercie grzejniki PURMO, Kermi, Viessmann, Terma

Jeśli interesują Państwa wyjątkowo tanie grzejniki Purmo Wrocław jest miejscem, w którym można je zdobyć! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pojawienia się pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości i udzielimy szczegółów dotyczących asortymentu. Służymy też profesjonalnym doradztwem.

71 359 38 27

Zapraszamy w godzinach:

Poniedziałek – piątek od 7.00 do 16.00

Sobota od 8.00 do 13.00

W niedzielę odpoczywamy 😉

Adres Pro-Trans, Robotnicza 8a, 53-608 Wrocław

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio